Třetí verze trati 292

Po asi 650 hodinách tvorby byla uvolněna ke stažení již třetí verze této trati. V této verzi najdete dokončený úsek mezi Hanušovicemi a Horní Lipovou což je asi 27km, nebo také téměř 54 minut jízdy. Od stanice Branná je použit jiný, lepší styl stavby na který bude celá trať postupně přestavěna. Nově byly doplněny originální modely staničních budov, jejichž jsem (s vyjímkou staniční budovy Hanušovice) autorem. Trať obsahuje jak free roam, tak standardní scénáře. V trati se snažím napodobit období kolem roku 2008, což byla éra Bert 749, Dunihlavů 831, ale i pomalu nastupujicích Brejlovců 754 a rakví 843.

Download:

 • Čtěte readme zde!!!

 • Trať včetně Assetů

  • Download

  • SHA256: 43601EAD1BC23312226F5B197153190834A0D0815ABBA73EAD75CC183E8DD7A7

Všem virtuálním i reálným strojvedoucím přeji mnoho štastně najetých kilometrů bez nehod! 🙂

Je přísně zakázáno šířit balíky, či jakékoli jejich části mimo tento server! Případné vyjímky musí být povoleny autorem objektu. Stejně tak je zakázáno i umisťování linků přímo na stažení souboru, a to bez vyjímek. Všechny linky musí být uvedeny na tuto stránku!

Autor: zdenekpetrzd

Stavím trať... Neptejte se kdy to bude, protože to já sám nevím...

45 komentářů u „Třetí verze trati 292“

 1. Dobrý den.
  Jelikož je potřeba doinstalovat i jiné tratě z readme, znamená to, že je tedy potřeba doinstalovat i závislosti těch tratí, které jsou potřeba pro jejich korektní běh?
  Děkuji

  1. Ty tratě jako takové zapotřebí nejsou, ale jsou potřebné jejich doplňky v Assetech.

 2. Konečně jsem se odhodlal aktualizovat tu první verzi do Branné. Musím konstatovat, že je to opravdu skvělá a fantastická mapa propracovaná do nejmenších detailů, díky moc za ni !!! Přeji hodně zdaru v další činnosti.

 3. Zdravím, uplynuly téměř 2 roky od poslední aktualizace „moravského semmeringu“. Dá se ještě očekávat nějaké další pokračování? Alespoň do st. Lipová-lázně, popř. do Jeseníku? Tato přirozeně atraktivní i modelově hezky zpracovaná trať by si to jistě zasloužila…
  Pokud už ze strany autora není zájem pokračovat, třeba by se toho ujal někdo jiný?

 4. Dobrý deň všetko ide ako má len my nechce loadnuť vagóny
  CZ_CD B 20-41 299-9 (5x)
  CZ_CD AB 39-40 270-0
  CZ_CD 742230

  stiahol som všetko podla READ ME! aj som to hľadal všade možne no nikde nič ohladom týchto vozov nieje.

 5. Ahoj, mám problém, chybí mi objekty plotů, nástupišť a silniční infrastruktury, ačkoliv mám vše podle readme. Neposlal bys mi prosím tyto objekty na email? Děkuji moc. 🙂

 6. Mrzí mě, že se mi nedaří stáhnout všechny potřebné doplňky. Na některých stránkách obsah už není a jinde jsem jej nenašel. Uvítal bych balík objektů na jednom místě pěkně po hromadě. 🙂

 7. Dobrý den,
  prosím kde může sehnat chybějící :
  CZ_CD B 20-41 299-9
  CZ_CD AB 39-40 270-0

  Moc děkuji

 8. Zdravím, uplynul více než rok od poslední aktualizace „moravského semmeringu“. Dá se už očekávat další pokračování? Alespoň do st. Lipová-lázně, popř. do Jeseníku? Tato přirozeně atraktivní i modelově hezky zpracovaná trať by si to jistě zasloužila…

 9. Nádherná trať super,děkuji za stažení akorát mi na žádné z mích map co jsem stahl nejdou lidé co stím můžu udělat,je potřeba něco zakoupit?

 10. Dobrý den,
  nejdou mi otevírat dveře a nemám tam cestující… co s tím?
  děkuji za odpověď 🙂 jinak je to super trať

 11. Ahoj, trať se mi v pohodě načte (vypadá v pořádku), ale lokomotiva ne. Ani pohledy přepínat nejdou. Když dám jinou trasu, tak mi to vyhodí error, že mi chybí pár objektů.

  Díky za odpověď.

 12. \Assets\CS_addon\PrahaBenesov\RailNetwork\Track\Drevo\SZDC_kolej_drevo_04.bin
  \Assets\CS_addon\PrahaBenesov\Scenery\Vegetace\Kvetiny\Koprivy01.bin
  \Assets\CS_addon\PrahaBenesov\Scenery\Vegetace\Kvetiny\Koprivy01_Skupina.bin
  \Assets\CS_addon\PrahaBenesov\Scenery\Vegetace\Stromy3D\Dub3D_12m.bin
  Žádám o pomoc. Pomozte prosím najít tyto objekty
  \Assets\CS_addon\PrahaBenesov\Scenery\Vegetace\Stromy3D\Dub3D_16m.bin
  \Assets\CS_addon\PrahaBenesov\Scenery\Vegetace\Stromy3D\Dub3D_18m.bin
  \Assets\CS_addon\PrahaBenesov\Scenery\Vegetace\Stromy3D\Osika3D_4m.bin
  \Assets\CS_addon\PrahaBenesov\Scenery\Vegetace\Stromy3D\Osika3D_8m.bin
  \Assets\CS_addon\PrahaBenesov\Scenery\Vegetace\Stromy3D\Parez3D_02.bin
  \Assets\CS_addon\PrahaBenesov\Scenery\Vegetace\Stromy3D\SmrkZlomeny3D_20m.bin
  \Assets\CS_addon\PrahaBenesov\Scenery\Vegetace\Stromy3D\Strom1.bin
  \Assets\CS_addon\PrahaBenesov\Scenery\Vegetace\Stromy3D\Strom2.bin
  \Assets\CS_addon\PrahaBenesov\Scenery\Vegetace\Stromy3D\Strom3.bin
  \Assets\CS_addon\PrahaBenesov\Scenery\Vegetace\Stromy3D\Strom4.bin
  \Assets\CS_addon\PrahaBenesov\Scenery\Vegetace\Stromy3D\Strom5.bin
  \Assets\CS_addon\PrahaBenesov\Scenery\Vegetace\Stromy3D\Strom6.bin
  \Assets\CS_addon\PrahaBenesov\Scenery\Vegetace\Stromy3D\Strom8.bin
  \Assets\CZ_objects\CD_Addon\Railnetwork\Speedsigns\CD_Rychlostnik02_N.bin
  \Assets\Zdenda\Budovy\Scenery\Buildings\Track rules blueprint1.bin

 13. Dobrý den, ahoj :-),

  zkoušel jsem si teď zajet scénář R Praděd, který začíná v Hanušovicích, nejdřív mě překvapilo vykolejení na zhlaví (i po předchozí náv. Volno) – při druhém jetí jsem si musel naházet výměny a hned druhou zastávku v Jindřichově jsem skončil, protože 10 minut odmítal odjet Service2 od Ostružné, a vlaková cesta pro něj byla tudíž zablokovaná. A při načtení tohoto scénáře mně vyskakuje hláška, že mi chybí vůz Eas od Kanka (ZSSKC Eas 81 228 uhli) – tento vůz však mám instalovaný se všemi ostatními Easy ve správné Kankově složce a můžu ho umístit na koleje (RWtools mi však tento chybějící vůz nehlásí)?

  1. … tak už jsem přišel na to, čím to bylo – Servce2 měl zadanou nulovou rychlost, takže ve stanovený čas nikam nevyrazil 🙂 Jinak je trať pěkně bohatá a hutná, rozhodně v tvorbě pokračuj 🙂

 14. Ještě bych ve stanici Horní Lipová něčím překryl nápis DIVIAKY na budově stavědla.
  I když se v místním kraji zcela jistě vyskytuje značné množství této černé zvěře, není jisté, zda oni divočáci pocházejí až ze Slovenska… 🙂

  1. Bude kompletně nová budova muzea, jen to chce tak měsíc čas. S tím vyjde i oprava všech problémů, o kterých zatím vím. A to je o 10km/h vyšší limit v Horní Lipové, zdvojený most na výjezdu z Ostružné a nakloněná kolej na zhlaví v Ostružné.

  1. Quick Drive je a měl by být funkční pro všechny stanice. Odstranil jsi poslední verzi a vybral dieslovou lokomotivu v QuickDrive záložce?

   1. Poslední verzi jsem neodstranil, ale už jsem ho našel. Musel jsem vybrat lokomotivu a dát confirm. Prazak123 říkal, že se nic mazat nemusí.

 15. Ještě něco bych dodal starou mapu nemusíte odinttalovat smazat stačí nahradit novou mapou.

  1. Ne, nestačí. Byla kompletně změněna adresářová struktura scénářů, které nebudou fungovat správně v případě přepsání!

 16. Díky za pěknou práci na našem „moravském Semmeringu“. Z právě nově dokončeného úseku začíná být zřejmé, proč se této trati takto přezdívá. Možná to bude ještě zřejmější po dokončení vratného oblouku přes potok Staříč na druhou stranu údolí…
  Vidím, že autor již má nahrubo položenou trať přes st. Lipová lázně až téměř do st. Jeseník. Lze očekávat dokončení trati do konce letošního roku?
  Ještě mám jeden dotaz. Hra mi hlásí chybějící loko CD 754 044. Nevypátral jsem, odkud se dá tento konkrétní „Brejlovec“ stáhnout, ale mám několik jiných. Dá se ještě výše uvedený stroj někde stáhnout, nebo si mám tento požadavek „ošetřit“ náhradou za jinou loko řady 754?

  1. Patrně je to má chyba, zřejmě se jedná o zatím nevydané vozidlo. Vyměním ho za nějakého jiného brejlovce. Dokončení se očekávat určitě nedá, momentálně budu mít dost práce na pultu lokomotivy 362 pro RW, takže trať bude muset jít trochu stranou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..