Zvuky pro nákladní vozy

Po dlouhé odmlce vám přináším zvuky pro nákladní vozy od Pikka, Kanka a Kebarka.
Za zvuky patří obrovský dík train-sim.ro a převážně pak Andreiovi Octavianovi, který poskytl jak samotné nahrávky, tak kompletní blueprinty. Já jsem zvuky pouze dosadil na české vozy.
V balíku se nachází pouze zvuky a opravené blueprinty.

PS: Kdyby náhodou download někomu nefungoval, pište do komentářů, dělal jsem jisté změny ve skriptu na download, tak je možné, že nepůjde všechno úplně jak má, nicméně u mě funguje vše OK.

———————————————————
After a little pause we bring you soundpack for all Czech freight cars. These are from Pikku, Kebarko and Kank. Models theyself are not included! You can download them here and here. All credits for this awesome sounds belongs to train-sim.ro and mostly Andrei Octavian!
PS: If there will be any problem with download, please report it to comments. I`ve rebuilded download script recently, so it can cause problems, however i didn`t have any.

Předem vás prosím, předtím, než napíšete do komentářů, že se archiv nedá rozbalit, zkuste použít 7zip. Některé archivátory mají s mými zipy dlouhodobě problém.

Please try avoid commenting, that archive can not be unpacked before trying to unpack it with 7zip. Thanks in advance!

Download here.

13 komentářů na „Zvuky pro nákladní vozy“

  1. Super, vše funguje na první pokus. Download proběhl bez problému a instalace taky, opět kvalitní práce 🙂 .
    Jenom bych se chtěl zeptat, jestli ještě budou nějaké aktualizace k modelu 460tky a nebo jestli zůstane ve stavu, v jakém momentálně je.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.