Trať Retro Fiktivka

Pro milovníky lokálek a retro dob si nyní můžete stáhnout trať Retro Fiktivku od Vojtyka. Trať je dlouhá 47 km (na zbytku se pracuje).

Trať je inspirována československými tratěmi avšak úseky jsou smyšlené.

Balíček obsahuje trať a vlastní objekty k trati.

Trať můžete stahovat zde.

Video z trati zde.

Aktualizace 1.1

 • oprava chyb návěstidel a přejezdů

25 komentářů u „Trať Retro Fiktivka“

 1. Zdravím, mám stejný problém jako jiný uživatel tady… Více tratí vyžaduje RadioMaster objekty, ale v tom balíku je řada složek zřejmě s objekty pro různé simulátory (např. MSTS, Trainz), ale žádná z těch složek není vyloženě pro Railworks nebo Train Simulator. Je tam složka „objekt“, která je možná ta správná, protože z dřívější instalace už mám v Assets složku „…\radiomaster\objekt\scenery\vegetation“. Má se tedy do složky „radiomaster\objekt“ nahrát ze staženého balíku veškerý obsah?

  Můj druhý dotaz se týká objektů RailStudios (https://railstudios.com/product/romanian-assets-pack/) – je vážně nutné kvůli JEDNÉ trati instalovat více jak 9 GB rumunských objektů? 🙂 🙂

  1. Určitě se to nedá brát vážně. Fiktivka je na kulové. Megalomanský projekt neználka. Tolik zbytečností nemá ani žádná reálná trať. Vyprdni se na ni, nestojí to za to.

  2. … jo a ty věcičky v těch podadresářích nejsou pro ty simulátory, ale jsou přebastlené a ukradené právě z těch simulátorů.

 2. Ahoj,
  Snažím se stavět trať 135 a jestli by byl někdo tak hodný a nevytvořil my dvě cedule s názvy:
  Moldava v Krušných horách
  Mikulov Nové Město
  kdyžtak na tento email:
  esik361@gamil.com

  1. Ty budeš hodně velká myslivna. Nevychovaný a ještě hloupý. Nehrej si a koukej se pořádně učit ve škole, ať nezůstaneš pořád takovým debílkem.

 3. Zdravím,moc se mi líbí,když je na úvodním obrázku mapa tratě,hnedle je člověk v obraze že odkud – kam…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..