Trať 140 Chomutov – Cheb

Po několika měsících práce jsem dokončil trať 140 z Chomutova do Chebu pro Railworks. Neberte to tak, že je to naprosto přesná kopie, tak důkladně to neumím, ale je dost možné, že je to tomu trochu podobné. Trať má nyní 110 kilometrů a jízda osobním vlakem Vám zabere téměř dvě hodiny času. Žádné nové assety oproti původní verzi nejsou, naopak jsem některé problematické vyměnil a odstranil.

Trať je poskytována naprosto zdarma, ale pokud by někdo chtěl dobrovolně ze své vlastní vůle přispět na tuto tvorbu, tak budu velmi rád a předem Vám velice za to děkuji. Zde je je odkaz na DONATE

Postup instalace je v přiloženém readme. George VonShark připravil 3D koleje a QuickDrive s AI provozem (postup instalace je v přiložených archívech). Václav Potužák připravil pro trať scénáře a odkaz na stažení scénářů je uveden níže.

Edit 23.08.2022

Kompletní trať 140 (v2.1) + oprava chybějících textur je ke stažení ZDE

Pouze oprava chybějících textur 140 (v2.1) je ke stažení ZDE

Scénáře pro trať 140 od Václav Potužák můžete stahovat ZDE

18 komentářů u „Trať 140 Chomutov – Cheb“

 1. Přeji krásný den. Musím vyjádřit velké poděkování za nádherně udělanou trať autorovi. Jako fíra, který na ni roky jezdil, smekám. Jen mám velký problém se scénáři a nevím si již rady, nevím, co s tím. Kromse toho, že jsou ve scénářích použita i vozidla která nejde nikde sehnat, tak větší problém je, že se mne načte scénář bez vlaku který řídím. Když to chci opravit, tak vlak (např. Excelsior) vůbec není a já ho nemůžu ani označit jako ten, co chci řídit. Může mi někdo prosím pomoct, poradit kde je zakopaný pes? Předem moc děkuji.
  Honza

 2. Děkuji za nádherně vytvořenou trať, je to paráda.Akorát jsem si všiml drobné chybičky,že ve směru na Cheb chybí mezi Novým Sedlem u Lokte a Královským Poříčí kus troleje mezi dvěma sloupy.Nevím,jestli je to jen u mně,nebo u všech,tak to raději píšu.Přesněji je to ve směru na Cheb kus za tunelem.Ještě jednou všem,kdo se na stavbě trati podíleli velké díky.

 3. Stašně moc děkuji za trať 140. Je to nádherná trať. Obdivuji stavitele a modeláře tratí a kolejových vozidel. Teď jen sehnat ruský lůžkový vůz a Expres Calex teda Karlex může vyrazit z Karlových Varů směr Dubina

 4. Ahoj, pěkná trať, projel jsem zatím K.V. Ostrov , bohužel textůry kolejí jsou k nenalezení, tedy přesněji v K.V. hlavní koleje ok ale jakmile přejedu na trať tak chybí textury. Chyba bude asi souboru Networks, složky Track. bin jsou tam celkem 6x 1. správně s koncovkou bin a pak bin.bak 1-4 atd. takže asi v tom bude zádrhel. Bohužel nevím která složka bude správná budu muset testovat.

  1. Track.bin se načte vždy jen jeden s tímto názvem. Ty ostatní s příponou bak vznikly zálohováním a zapomněl jsem je před vydáním vymazat, nemají žádný vliv na chod trati. Pravděpodobně nemáte staženy koleje od Romana.

 5. Ahoj.Urcite to bylo tezki udelat-ja na to nemam-ale mne jako osobne nevim proc-Takze neda se mi nahrat.V sekci drive ji vubec nenactelo a v sekci career ju nacetlo na hlavni obrazovku ale po kliknuti start mi vyhodilo error 8x volby edit nebo exit.Takze jenom pro skouzku jsem klik na edit a pak zase hrat-nekdy to funguje-ale bohuzel ne pro tento pripad.Takze zustalo mi klik na exit a spatky na hlavni obrazovku..Nevim-spis mam jeste asi neco stahnout -nebo jsem neco omylem vymazal driv.nemam poneti o co jde

   1. Stahování na těchto stránkách bohužel funguje jen omezeně. Stažení souboru trvá 4–5 hodin – neexistuje žádný jiný způsob, jak se ke skladbě dostat.
    maximální rychlost stahování je: 55 KB/s

    1. Před chvílí provedeno zkušební stáhnutí a rychlost byla krásných 5,5MB/s. Stáhnuto během pár minut bez cukání.

     1. Dnes ráno šlo všechno hladce. 7,3 MB/s Stahování proběhlo za 2 minuty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..