Patrové vozy

 

Tak po dlouhé době je tu aktualizace patrových vozů, jsou odstraněny odlesky, upraveny textury a konečně fungují tak jak mají . Jedná se o balík reskinů na patrové vozy Dbmu. Balík obsahuje 6 různých verzí vozů řad Bmto, Bdmteeo a Bmo.

Pro správné fungování je bezpodmínečně nutné mít stažený balík s modely a soundupdatem od AP odtuď.
Na přání autora původního modelu se jedná pouze o reskin, proto je nutné při používání ve hře mít zaškrtlý i původní addon (DR > Dbmu). Vozy se nacházejí ve složce CS_Addon > Majkl.

S vozy mi ale také pomohli, Kal000px, JachyHm, Roman, Kiksi
Takže jim patří také velké díky.

 Patra_2017_09_06

10 komentářů u „Patrové vozy“

  1. Tento skin to je fakt dílo. Šroubovky někomu chybí, protože je třeba addon „European Loco & Asset Pack“, což jsi nějak opoměl někde zmínit. Zvuk podvozku a spřáhel ti nejede, neboť máš všude špatně nastavené cesty k ovladačům ve složce audio a navíc cesty obsahují koncovku Xml což nemůže být. Zvuk dveří ti také nejede, neboť v jejich blueprintu máš opět chybně nastavenou cestu k jejich ovladači. Zvuk čtyřech vozů (wagon sound) také někdo neuslyší, protože na to je také třeba „European Loco & Asset Pack“ a nějak to nezmiňuješ. Zvuk zbývajících dvou vozů máš nasměrován do umístěmí vytvořeného tím „soundupdatem od AP“. Tento update je ale totální bordel, protože tam instaluje pouze jediný zvuk z asi dvaceti potřebných. Tohle by jsi možná zjistil, kdyby jsi se podíval co ten update vlastně dělá. Výsledkem je opět chybějící zvuk u těchto vagonů. Tohle je totálně diletantská práce, kdy nejsi schopen po sobě ani zkontrolovat, jak se model chová. Hlavně že tam máš složku audio z které nikdo nic neuslyší. Mám dojem, že ty jsi vůbec neměl ponětí co děláš a co kde nastavuješ. Mimochodem, není třeba ten originální balík s modely a ten zvukový update už vůbec ne. No člověče nevím, spíše by jsi se měl věnovat činnosti co ti jde opravdu velmi dobře jak jsem měl možnost se očividně přesvědčit a touto činností je stavění báboviček na pískovišti.

    1. Kde jsi seděl celé 4 roky od vydání, že tady vyskakuješ až dnes? Na nočníku a maminka tě konečně pustila si hrát na počítač.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..