Trať Ústí nad Labem – Cheb

Kompletní úsek z Ústí nad Labem do Chebu. Nově jsem svůj celek tratí z původního názvu „Trat 140“ přejmenoval na název „Podkrušnohorská Magistrála“. Lokální trať z Karlových Varů do Johanngeorgenstadtu byla oddělena od hlavní trati Ústí n.L. – Cheb a je to zcela samostatná trať. Abych ulehčil náročnost pro slabší počítače, přidal jsem dva kratší rozdělené úseky „Ústí nad Labem – Kadaň Prunéřov a Chomutov – Cheb“.
Veškeré informace na instalaci naleznete v přiloženém readme.

Trať je poskytována naprosto zdarma, ale pokud by někdo chtěl dobrovolně ze své vlastní vůle přispět na tuto tvorbu, tak budu velmi rád a předem Vám velice za to děkuji. Zde je odkaz na DONATE

Podkrušnohorská_Magistrála – Ústí nad Labem – Cheb ZDE

Podkrušnohorská_Magistrála – Chomutov – Cheb ZDE

Podkrušnohorská_Magistrála – Karlovy Vary – Johanngeorgenstadt ZDE

Podkrušnohorská_Magistrála – Ústí nad Labem – Kadaň Prunéřov ZDE

87 komentářů u „Trať Ústí nad Labem – Cheb“

 1. Říkám si zda se trať protáhne někdy do Děčína či Prahy přes Lovosice a Roudnici nad Labem – rád bych si projel celého Krušnohora, nebo Labéčko

 2. Po mně to furt chce jaký si „Decryption key“ dál mě to bez toho nepustí, neznáte někdo ten kod?

 3. Dobrý den!
  Veliké poděkování a uznání autorovi tratě za excelentní práci. Je to fakt super nejen po grafické stránce, ale i pokud jde o funkčnost!!! Zdá se, že vše funguje jak má, jen UNL mi zatím dělá trošku problémy, tak jsem se chtěl zeptat uživatelů nebo i autora, zda mají při odjezdu z hlavního směr Západ všechna návěstidla. Já vidím po odjezdu z hlavního až cesťák někde v UNL Západ a pokud přejíždím na odjezdu z UNL (až úplně na konci) z 2.TK na první, tak jedu do odbočky taky bez návěstidla. V ostatních stanicích se zdá být vše OK. Máte někdo stejný problém?

  1. Díky. V readme je kromě ostatního nutná hlavně tato část „Sašule Trainz – (Nutné stáhnout Balík součástí (nejen) pro Vlárskou dráhu s datem 03.11.2023 nebo novější) + VŠECHNY objekty pro RailWorks
   https://www.sasuletrainz.cz

   1. Díky moc za radu, měl jsem za to, že jsem to udělal přesně podle návodu, ale vlastní chybu samozřejmě nevylučuji.
    Zkusím to ještě jednou, každopádně díky a jinak přeju hodně dalších stavitelských úspěchů…:-)

 4. potrebuji pomoct když chci stahnout trat cheb usti přes Mega file tak se mi to nechce stahnout a hlasí mi to že to mohu stáhnout až za 1 hodinu a po hodině když to chci stáhnout tak mi to tak též hlásí prosím o pomoc díky.

 5. K týhle trati by bylo opravdu skvělý udělat i lokálku do Aše, nebo propojit Tršnici a Cheb s Františkovými Lázněmi až do Vojanova pro plecháčky, to by bylo krásný ☺️

 6. Ahoj, nevíte proč se mi neukazujou perony? vsechno sem stahl v readme atd a stale nemam perony, navestidla atd

   1. Jo pologramota jsem ty jsi zase mega mamrd když neumíš normálně odpovědět a musíš hned do někoho rýpat když nenapsal háčky a čárky.

    1. Ladislav Luknar, debílku, co tě učí ve škole? Základní komunikaci. A na to jsou závazná pravidla, tak je dodržuj. Blbečkům není nikdo povinen odpovídat a pomáhat.

     1. Nehraj si na borce. Když nechce psát čárky nebo háčky, tak ať je nepíše. Jen laskavě nerejpej do ostatních.

    1. Odpovědět: Mat3ss_ , polib si, hlupáku. Pravidla platí i pro blbečky včetně tebe.

 7. Dobrý den! Na youtube jsem viděl spoustu pěkných věcí o trase a vlastně jsem na ní jezdil docela často.Rád bych si trasu projel i v TS,ale bohužel nevidím žádnou texturu.Vše černé, i když jsem si stáhl texturový terénní balíček a vše, co jsem udělal v readme, jsou pozdravy z Německa

 8. Zdravím, chtěl bych poprosit o radu. Když nainstaluji tuto trať a aktivitu nějakou a chci hrát. tak mi to napíše consist builder…… Nevíte někdo co s tím? Děkuji za info 😉

 9. Díky moc za krásnou aktualizaci tratě.Moc se povedla.Akorát jsem si všiml,že vedle zastávky Chomutov město (když jedu od Chomutova na Most tak vlevo od tratě) je na silnici strom.A ještě jsem si všiml,že když jedu do stanice Most do odbočky,tak to na vjezdovém návěstidle není návěštěno, svítí tam „Volno“.Jinak super aktualizace a už se těším na další

  1. To návěstidlo v Mostě, mohu vědět z které koleje na kterou kolej to návěstí špatně?

   1. K tomu návěstidlu v Mostě – chyba byla na mojí straně, teď už to normálně funguje,znovu jsem to zkoušel.Předtím se mi to vjezdové návěstidlo na lávce nezobrazovalo,teď už je to v pořádku.Omlouvám se a ještě jednou díky za nádhernou aktualizaci

 10. Trať je moc pěkná, ale chtěl bych se zeptat. Na celé mapě mi chybí rychlostníky, poradíte mi prosím, kde bych je měl najít? Děkuji

 11. Dobrý den mám problém při stahování mapy. Vždy když to stahuju tak mi to píše že byl nalezen virus nevíte co mám dělat?

 12. Dobrý den, chci se zeptat. Když jedu z stanice Cheb tak mi zničeho nic na lokomotivě spadne sběrač a když ho nahodím spadne sám znova a vypne mi HV na žádné jiné mapě mi to nedělá. Mohli by jste mi ňák pomoci ?

 13. Zdravím, mám problém, staniční budova Ostrov nad Ohří a pár cedulí s názvy zastávek mi zcela chybí. Snažil jsem se stáhnout chybějící objekty, ale nepodařilo se mi je najít. Můžete mi prosím poradit?

 14. Trať doslova úžasná projel jsem s fejkovým rychlíkem z Johannu až do Chomutova ale musím upozornit že v Kadani-Průneřově je chyba na mapě. Na nástupištích je všude Kadaň-Prunéřov a na mapě ty zelené čáry jsou označené jako Kadaň pouze.

 15. Nemáte někdo funkční odkaz ke stažení 3D kolejí od George VonShark? Ten v readme nefunguje.

  1. Odkaz který je v readme na stažení objektů pro trať 220 tak stránka se zobrazí ale download už nejde.

 16. Zdravím, trať je naprosto parádní!
  Jen mám jeden problém. Když jedu z Nové Role směrem na Nejdek tak tam nemám koleje najednou :/ Nevíte prosím kde se dají sehnat?

     1. máš v hlavě jasno, readme jsem četl dvakrát a nejde to, mám jen jednu část proužku, druhou část nemám

   1. Mohu se zeptat, jak jsi to rozjel? Mě to nejede přesně v tom samém místě. Přitom mi TS-tools ukazuje, že mám všechno stažené.

 17. Hello,
  I downloaded the route but I do not see the rails. I would like to run the route. I miss them and where can I find the locomotives ?
  Can you help and give advice

  kindest regards
  Simon
  Netherlands

 18. Wird es eine Erweiterung von Cheb nach Marktredwitz geben?

  Greetings from Arzberg/Germany

   1. Strecke Cheb – Marktredwitz – Nürnberg / Lichtenfels habe nich normale in Verbindung vebracht zum tschechischen Eisenbahn.

    Praktisch immer muss Übertritt oder Lokomotive Kadelbaum (für den Güterverkehr).

    Gruss Petr

 19. Zdravim, chyby mi nadrazni budovy Trsnice, Nebanice, Kynsperk n/O., Dasnice a Chomutov. Nevite v jakem assetu se daji nekde stahnout?

 20. Dnes jsem koukal na trať mezi Sokolovem a Citicemi a ta stahovačka, která je na Citickém zhlaví v Sokolově tam ve skutečnosti není. Buď jsem ji přehlédl, ale na 98% můžu říct, že tam skutečně není. Je tam jen návěst, že na odbočné koleji v pravo nejsou už dráty.

 21. Ahoj, mám dotaz. Mám menší problém s cestujícími, (v quick drivu a i když si vytvořím vlastní timetable scénář) tak se mi na perónech se mi nezobrazují a ani nejdou otevřít dveře, všechny potřebné addony mám stáhlé a European Loco & Asset Pack taky vlastním.

  1. Toto se mi taky stalo a děje se mi to i u některých stanic v KP. Já osobně jsem to vyřešil tak, že jsem si tam v editoru pohrál s neviditelnými nástupištěmi.

   1. Zdravím, je součástí nebo se plánuje odbočka na Loket a přidání celého úseku až po vlakovou stanici Loket předměstí?
    Díky za odpověď

 22. Přeji krásný den. Musím vyjádřit velké poděkování za nádherně udělanou trať autorovi. Jako fíra, který na ni roky jezdil, smekám. Jen mám velký problém se scénáři a nevím si již rady, nevím, co s tím. Kromse toho, že jsou ve scénářích použita i vozidla která nejde nikde sehnat, tak větší problém je, že se mne načte scénář bez vlaku který řídím. Když to chci opravit, tak vlak (např. Excelsior) vůbec není a já ho nemůžu ani označit jako ten, co chci řídit. Může mi někdo prosím pomoct, poradit kde je zakopaný pes? Předem moc děkuji.
  Honza

 23. Děkuji za nádherně vytvořenou trať, je to paráda.Akorát jsem si všiml drobné chybičky,že ve směru na Cheb chybí mezi Novým Sedlem u Lokte a Královským Poříčí kus troleje mezi dvěma sloupy.Nevím,jestli je to jen u mně,nebo u všech,tak to raději píšu.Přesněji je to ve směru na Cheb kus za tunelem.Ještě jednou všem,kdo se na stavbě trati podíleli velké díky.

 24. Stašně moc děkuji za trať 140. Je to nádherná trať. Obdivuji stavitele a modeláře tratí a kolejových vozidel. Teď jen sehnat ruský lůžkový vůz a Expres Calex teda Karlex může vyrazit z Karlových Varů směr Dubina

 25. Ahoj, pěkná trať, projel jsem zatím K.V. Ostrov , bohužel textůry kolejí jsou k nenalezení, tedy přesněji v K.V. hlavní koleje ok ale jakmile přejedu na trať tak chybí textury. Chyba bude asi souboru Networks, složky Track. bin jsou tam celkem 6x 1. správně s koncovkou bin a pak bin.bak 1-4 atd. takže asi v tom bude zádrhel. Bohužel nevím která složka bude správná budu muset testovat.

  1. Track.bin se načte vždy jen jeden s tímto názvem. Ty ostatní s příponou bak vznikly zálohováním a zapomněl jsem je před vydáním vymazat, nemají žádný vliv na chod trati. Pravděpodobně nemáte staženy koleje od Romana.

 26. Ahoj.Urcite to bylo tezki udelat-ja na to nemam-ale mne jako osobne nevim proc-Takze neda se mi nahrat.V sekci drive ji vubec nenactelo a v sekci career ju nacetlo na hlavni obrazovku ale po kliknuti start mi vyhodilo error 8x volby edit nebo exit.Takze jenom pro skouzku jsem klik na edit a pak zase hrat-nekdy to funguje-ale bohuzel ne pro tento pripad.Takze zustalo mi klik na exit a spatky na hlavni obrazovku..Nevim-spis mam jeste asi neco stahnout -nebo jsem neco omylem vymazal driv.nemam poneti o co jde

   1. Stahování na těchto stránkách bohužel funguje jen omezeně. Stažení souboru trvá 4–5 hodin – neexistuje žádný jiný způsob, jak se ke skladbě dostat.
    maximální rychlost stahování je: 55 KB/s

    1. Před chvílí provedeno zkušební stáhnutí a rychlost byla krásných 5,5MB/s. Stáhnuto během pár minut bez cukání.

     1. Dnes ráno šlo všechno hladce. 7,3 MB/s Stahování proběhlo za 2 minuty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..