Trať Děčín – Ústí nad Labem – Cheb

Rozšíření Podkrušnohorské magistrály o další krátký úsek z Ústí nad Labem do Děčína hlavního nádraží. Abych ulehčil slabším počítačům poskytnu celkem 5 tratí. V kompletním celku jsou všechny doposud moje vytvořené tratě a další čtyři jsou rozdělené úseky: Ústí nad Labem – Cheb, Chomutov – Cheb, Děčín – Kadaň Prunéřov, Karlovy Vary – Johanngeorgenstadt.
Veškeré informace na instalaci naleznete v přiloženém readme.

Trať je poskytována naprosto zdarma, ale pokud by někdo chtěl dobrovolně ze své vlastní vůle přispět na tuto tvorbu, tak budu velmi rád a předem Vám velice za to děkuji. Zde je odkaz na DONATE

!!DŮLEŽITÉ PRO VŠECHNY TRASY!! Společný Assets Podkrušnohorské Magistrály

Podkrušnohorská_Magistrála (kompletní celek) ZDE

Podkrušnohorská_Magistrála – Chomutov – Cheb ZDE

Podkrušnohorská_Magistrála – Karlovy Vary – Johanngeorgenstadt ZDE

Podkrušnohorská_Magistrála – Děčín hl.n. – Kadaň Prunéřov ZDE

Podkrušnohorská Magistrála – Ústí nad Labem – Cheb ZDE

136 komentářů u „Trať Děčín – Ústí nad Labem – Cheb“

 1. Dobrý den,
  Mám takový problém. Ten problém je takový, že se mi na všech tratích Podkrušnohorské magistrály něco chybí. V Johanngeorgenstadtu mi chybí tyčky na cedule a v Chomutově zas třeba některé stožáry trolejového vedení, není to nic vážného na provoz ale docela to bouchá do očí. Vše, co bylo v ReadMe jsem stáhnul. Používám i Railworks Download Station, to ale píše mi to že mám vše staženo. Nevíte někdo co s tím? Předem děkuji z odpověď. Když tak soukromě na email: vasekpourys@seznam.cz

  1. Když Railworks Download Station po verifikaci ukáže, že nic nechybí (je komplet zelená a i po rozkliknutí trati v programu je vše), tak je možná chyba v nastavení grafiky ve hře. Posunout šoupátko ve hře na doraz.

 2. zdravím, stáhnul jsem si Additional AP Sky Enhacement v 1.0 a nefunguje mi to ikdyž mám zakoupený Sky and Weather Enhacement Pack 2.0
  Nevíte někdo co s tím?

 3. Ahoj, trať moc hezká, ale mám problém že jak na trati 142, tak i na celku mi na hromadě míst chybí textury terénu/krajiny. U předchozí verze mi tyto textury nechyběly, nyní je většina žlutobílá. Postahoval jsem z readme všechno co šlo, i na DLS jsem postahoval všechno a nic. Díky za pomoc

  1. Nastav si hustotu objektů terénu ve hře na maximální hodnotu. Když dříve nechyběly, nechybí ani teď, pokud jsi je nesmazal.

   1. Myslíš konkrétně scenery density a scenery quality v nastavení grafiky? Pokud ano, tak je to bez efektu. Pokud ne, tak promiň, ještě nejsem takový profík a nevím kde se co přesně nastavuje.

    1. Na scenery density ani scenery quality to nezávisí. Chybí ti textury v „Assets\UKTS_FP\Terrain_Textures“ nebo doplněné v „Assets\Kal000px\TerTex“.

  2. mě taky chybí textury a v readme je vymazat route usi az decin a vymazat soubor mrazik ale potom my hra zmizela

 4. Tak jsem trať zprovoznil, vše vypadá moc hezky, nevypadá, ze by nic chybělo. Následoval jsem readme a postupně do hry hodil všechny modely. Mam ale jeden problém, nevidím na stanicích lidi? Ani otevírat dveře přes keybind mi nejde, zkratka, jakoby tam ta stanice nebyla, přitom je 😂 Kluci, setkal se s tím někdo a našli jste řešení? European loco assets pack samozřejmě mam..

  1. ELAP ti chybí! Readme následovat je k ničemu. Musíš jej pozorně pročíst a dodržet, co je v něm napsané.
   Píšeš jak Tatar. Uč se v té škole pořádně česky.

   1. V poslední větě píšu, že ten mám. Dál jsem to testoval a zjistil jsem, ze lidé chybí pouze na některých stanicích (Ústí a Děčín, všechny stanice mezi tím jsou OK). Za psaní se omlouvám..

 5. Zdravím, tuto trať se snažím plně zprovoznit už asi týden a začínam se cítit jako debil. Hodně objektů se mi neukazuje např. silnice pod hlavákem v Ústí nad Labem, nástupiště v Kadani a hodně ostatních věcí. Následoval jsem readme a mám instalované Objekty_Roman.7z a všechny assety. Nevíte někdo jak to opravit?

 6. Zdravím, mohu se nějak zeptat? Když už máte trať Cheb – Ústí nad Labem a Karlovy Vary a Johanngeorgenstadt. a Ústí – Děčín. kam se bude dále stavět? Budou se stavět i odbočky, třeba Kadaň Město, nebo Obrnice, či Litvínov? Nebo se budeme přibližovat 090 spíše ku Praze? Nebo Pravobřežka? Nebo dokonce lokálka na Louny. Tahle trať je skvělá, a má to velký potenciál. Jediné co tomu chybí je Panter, či Sysel. Kteří se zde v Realitě objevují.

  1. Jako malé děcka. Při pozornějším pročtení vlákna na FB se dá vysledovat, že pravobřežku určitě ne, ta je již vadána někým jiný. V úvahu přišly úseky Bílina – Ústí přes Úpořiny a po levém břehu do Prahy.

   1. Moc semomlouva, ale opravdu jsem to nejak nemohl najit. O jakou hru se tedy jedna, jaky je zaklad a kde by se pripadne dala koupit/stahnout? Moc dekuji za pripadne info.

 7. Zdravím. Má někdo problém, jako já? Mám staženou verzi mapy Podkrušnohorská_Magistrála (kompletní celek) a i když mám až na jeden objekt vše stažené, tak mapu ve hře vůbec nevidím (v žádné z kategorií Quick drive, Scénaře…). Soubory mapy jsou klasicky dané do složky, jako ostatní mapy, takže tam problém nebude. Readme jsem se řídil, takže tam by mělo být také vše OK. Mapa přes DLS normálně viděna (tam také zjistěn ten chybějící jeden objekt). Ostatní mapy odsud nebo i z jiných webů jsou viděny a provozovány, takže musí někde být na straně této. Mohu poprosit o pomoc? děkuji

  1. Ve většině případů se nepostupuje dle přiloženého readme a vznikají tyto problémy. Jak bylo v readme uvedeno, je nutné vymazat původní složky tratí a v assets složku Mrazik. Počasí s tímto problémem nemá absolutně nic společného.

   1. Tak už mě to funguje, nevím proč, ale najednou se tam mapa objevila. Ale zjistil jsem, že mi chybí některé objekty, a to převážně většiny stanicnich budov, nástupiště na Ústí sever a nějaká ta elektrifikace (mistami). Všechny objekty jsou řádně nainstalovane, nic podle DLS nechybí, tak nechápu, kde je to začarovaný . Děkuji za případnou radu.

    1. Opět to samé, pořád dokola. Nepřečteno a nepostupováno dle readme. Nástupiště v Ústí n.L. sever jsem dělal, tudíž je toto nástupiště součástí instalačního balíčku a je ve složce Assets\Mrazik. Aplikace DLS nedokáže najít vše.

     1. A tuto složku, která se nacházela v tom zazipovanym sobotu s mapou jsem samozřejmě vložil, kam patří, takže do složky s hrou do Assets, takže tam jsou fyzicky psaný , ale ve hře nejsou. Jako kam ukládat objekty a podobně vím, aby to neznělo, že jsem v tomto úplně blbý.

     2. Objekty mám správně umístěný, například žst Teplice na adrese: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\RailWorks\Assets\Mrazik\Trat140\Mates\Teplice, a objekt budovy tam není. Když jsem třeba koukal na žst Děčín, tak ta je na adrese C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\RailWorks\Assets\Mrazik\Trat140\Mates\Decin, a objekt budovy tam je. Tak nevím, co dělám já špatně.

     3. Tak už jsem na to přišel, bylo nutné zvýšit Scenery density na max. (rada před discord)

     4. Je to zas a znova pořád to samé. Mlaďoši si neumí zkontrolovat nastavení vlastního zobrazování ve své kalkulačce.

     5. Dobry den,
      Moc prosim – jak a kde se da hra koupin nebo stahnout? Jak to funguje? Moc dekuji za pripadne info a trpelivost. Pepa.

 8. Zdravím potreboval by som menšiu pomoc. Na tejto trati vidím všetky textúry, budovy atď.. pekne, jedine s čím mám problém sú rýchlostníky, možno som niečo v inštalácii prehliadol. Vedel by mi niekto prosím povedať, kde nájdem rýchlostníky pre túto trať? Ďakujem pekne za odpoveď.

 9. Stáhnul jsme si trať a to jak celou, tak i rozdělenou a jsem zklamán tím, že nemůžu načíst ani jeden scénář kvůli pádům po startu. Stáhnul jsem všechny addony a když opět udělám start, tak se nejprve nekonečně dlouze načítá každý scénář a potom hláška že chybí addony a jakmile dám opravit, tak po startu pád. Co s tím? Kde je zakopaný pes? Poradí autor, nebo někdo jiný? Jezdil jsem po této krásné trati roky jako fíra a rád bych si tady zajezdil jako vzpomínku, ale bohužel. Předem díky. Honza

   1. Děkuji mnohokrát za odpověď a taky pomoc ohledně pádů. Ještě mám jeden problém a to je nekonečně dlouhé načítání scénářů. Poradíte mi kde by mohl být zakopaný pes? Mám notebook Acer predator helios 300, který je výkonný a paměť 16 GB. K tomu 2 SS disky. Hru mám uloženou na druhém disku. Ten první („c“) je systémový. Předem moc děkuji a přeji v novém roce vše nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí a úspěchů. Honza

    1. Problém může být v nekompletním Assets. Čím víc toho chybí, tím déle to hledá.
     Před startem hry si zapni systémový taskmgr a podívej se – sleduj na stránce výkonu, jak je využitý procesor a paměť. Více se bez dalších info nedá poradit. Leda najít věšteckou kouli.

 10. Zdravím. Chtěl bych se zeptat co dělat, když v Ústí nevidím nic jiného než koleje. (Skoro všude jinde mám normálně nástupiště a vše ostatní, ale v Ústí vidím jen vznášející se reklamy a nějakou šachovnici stvořenou z bílých a průhledných čtverečků)
  Předem děkuji za odpovědi 😉
  Dominik

 11. Dobrý den trat jsem si naistaloval a chce to po mě adony. Ale tři adony tam chybý http://www.uktrainsim.com/filelib-info.php?form_fileid=27352 tenhle adon mi hází furt error prosím o pomoc. https://dls.rw.jachyhm.cz/?package=10767 a v tomhle adonu mačkám instal a nejde mi to prosím o pomoc.https://forum.railworks-austria.at/wcf/filebase/index.php?entry/51-haus-set-%C3%B6sterreich/ a ještě tenhle mi nejde když ho otevřu nenabízí mi to nit k instalaci byl bych rád kdyby mi ta trat fungovala nevíte jak na to? děkuji Dan

  1. Na dls.rw.jachym.cz si musíš zprovoznit ten downloader, který je zde na tomto webu přístupný.
   V něm stáhneš i ty UK a aktuálně pro české prostředí 293 položky. Koukej se pořádně a najdeš to tu.

 12. Říkám si zda se trať protáhne někdy do Děčína či Prahy přes Lovosice a Roudnici nad Labem – rád bych si projel celého Krušnohora, nebo Labéčko

 13. Po mně to furt chce jaký si „Decryption key“ dál mě to bez toho nepustí, neznáte někdo ten kod?

 14. Dobrý den!
  Veliké poděkování a uznání autorovi tratě za excelentní práci. Je to fakt super nejen po grafické stránce, ale i pokud jde o funkčnost!!! Zdá se, že vše funguje jak má, jen UNL mi zatím dělá trošku problémy, tak jsem se chtěl zeptat uživatelů nebo i autora, zda mají při odjezdu z hlavního směr Západ všechna návěstidla. Já vidím po odjezdu z hlavního až cesťák někde v UNL Západ a pokud přejíždím na odjezdu z UNL (až úplně na konci) z 2.TK na první, tak jedu do odbočky taky bez návěstidla. V ostatních stanicích se zdá být vše OK. Máte někdo stejný problém?

  1. Díky. V readme je kromě ostatního nutná hlavně tato část „Sašule Trainz – (Nutné stáhnout Balík součástí (nejen) pro Vlárskou dráhu s datem 03.11.2023 nebo novější) + VŠECHNY objekty pro RailWorks
   https://www.sasuletrainz.cz

   1. Díky moc za radu, měl jsem za to, že jsem to udělal přesně podle návodu, ale vlastní chybu samozřejmě nevylučuji.
    Zkusím to ještě jednou, každopádně díky a jinak přeju hodně dalších stavitelských úspěchů…:-)

 15. potrebuji pomoct když chci stahnout trat cheb usti přes Mega file tak se mi to nechce stahnout a hlasí mi to že to mohu stáhnout až za 1 hodinu a po hodině když to chci stáhnout tak mi to tak též hlásí prosím o pomoc díky.

 16. K týhle trati by bylo opravdu skvělý udělat i lokálku do Aše, nebo propojit Tršnici a Cheb s Františkovými Lázněmi až do Vojanova pro plecháčky, to by bylo krásný ☺️

 17. Ahoj, nevíte proč se mi neukazujou perony? vsechno sem stahl v readme atd a stale nemam perony, navestidla atd

   1. Jo pologramota jsem ty jsi zase mega mamrd když neumíš normálně odpovědět a musíš hned do někoho rýpat když nenapsal háčky a čárky.

    1. Ladislav Luknar, debílku, co tě učí ve škole? Základní komunikaci. A na to jsou závazná pravidla, tak je dodržuj. Blbečkům není nikdo povinen odpovídat a pomáhat.

     1. Nehraj si na borce. Když nechce psát čárky nebo háčky, tak ať je nepíše. Jen laskavě nerejpej do ostatních.

    1. Odpovědět: Mat3ss_ , polib si, hlupáku. Pravidla platí i pro blbečky včetně tebe.

 18. Dobrý den! Na youtube jsem viděl spoustu pěkných věcí o trase a vlastně jsem na ní jezdil docela často.Rád bych si trasu projel i v TS,ale bohužel nevidím žádnou texturu.Vše černé, i když jsem si stáhl texturový terénní balíček a vše, co jsem udělal v readme, jsou pozdravy z Německa

 19. Zdravím, chtěl bych poprosit o radu. Když nainstaluji tuto trať a aktivitu nějakou a chci hrát. tak mi to napíše consist builder…… Nevíte někdo co s tím? Děkuji za info 😉

 20. Díky moc za krásnou aktualizaci tratě.Moc se povedla.Akorát jsem si všiml,že vedle zastávky Chomutov město (když jedu od Chomutova na Most tak vlevo od tratě) je na silnici strom.A ještě jsem si všiml,že když jedu do stanice Most do odbočky,tak to na vjezdovém návěstidle není návěštěno, svítí tam „Volno“.Jinak super aktualizace a už se těším na další

  1. To návěstidlo v Mostě, mohu vědět z které koleje na kterou kolej to návěstí špatně?

   1. K tomu návěstidlu v Mostě – chyba byla na mojí straně, teď už to normálně funguje,znovu jsem to zkoušel.Předtím se mi to vjezdové návěstidlo na lávce nezobrazovalo,teď už je to v pořádku.Omlouvám se a ještě jednou díky za nádhernou aktualizaci

 21. Trať je moc pěkná, ale chtěl bych se zeptat. Na celé mapě mi chybí rychlostníky, poradíte mi prosím, kde bych je měl najít? Děkuji

 22. Dobrý den mám problém při stahování mapy. Vždy když to stahuju tak mi to píše že byl nalezen virus nevíte co mám dělat?

 23. Dobrý den, chci se zeptat. Když jedu z stanice Cheb tak mi zničeho nic na lokomotivě spadne sběrač a když ho nahodím spadne sám znova a vypne mi HV na žádné jiné mapě mi to nedělá. Mohli by jste mi ňák pomoci ?

 24. Zdravím, mám problém, staniční budova Ostrov nad Ohří a pár cedulí s názvy zastávek mi zcela chybí. Snažil jsem se stáhnout chybějící objekty, ale nepodařilo se mi je najít. Můžete mi prosím poradit?

 25. Trať doslova úžasná projel jsem s fejkovým rychlíkem z Johannu až do Chomutova ale musím upozornit že v Kadani-Průneřově je chyba na mapě. Na nástupištích je všude Kadaň-Prunéřov a na mapě ty zelené čáry jsou označené jako Kadaň pouze.

 26. Nemáte někdo funkční odkaz ke stažení 3D kolejí od George VonShark? Ten v readme nefunguje.

  1. Odkaz který je v readme na stažení objektů pro trať 220 tak stránka se zobrazí ale download už nejde.

 27. Zdravím, trať je naprosto parádní!
  Jen mám jeden problém. Když jedu z Nové Role směrem na Nejdek tak tam nemám koleje najednou :/ Nevíte prosím kde se dají sehnat?

     1. máš v hlavě jasno, readme jsem četl dvakrát a nejde to, mám jen jednu část proužku, druhou část nemám

   1. Mohu se zeptat, jak jsi to rozjel? Mě to nejede přesně v tom samém místě. Přitom mi TS-tools ukazuje, že mám všechno stažené.

 28. Hello,
  I downloaded the route but I do not see the rails. I would like to run the route. I miss them and where can I find the locomotives ?
  Can you help and give advice

  kindest regards
  Simon
  Netherlands

 29. Wird es eine Erweiterung von Cheb nach Marktredwitz geben?

  Greetings from Arzberg/Germany

   1. Strecke Cheb – Marktredwitz – Nürnberg / Lichtenfels habe nich normale in Verbindung vebracht zum tschechischen Eisenbahn.

    Praktisch immer muss Übertritt oder Lokomotive Kadelbaum (für den Güterverkehr).

    Gruss Petr

 30. Zdravim, chyby mi nadrazni budovy Trsnice, Nebanice, Kynsperk n/O., Dasnice a Chomutov. Nevite v jakem assetu se daji nekde stahnout?

 31. Dnes jsem koukal na trať mezi Sokolovem a Citicemi a ta stahovačka, která je na Citickém zhlaví v Sokolově tam ve skutečnosti není. Buď jsem ji přehlédl, ale na 98% můžu říct, že tam skutečně není. Je tam jen návěst, že na odbočné koleji v pravo nejsou už dráty.

 32. Ahoj, mám dotaz. Mám menší problém s cestujícími, (v quick drivu a i když si vytvořím vlastní timetable scénář) tak se mi na perónech se mi nezobrazují a ani nejdou otevřít dveře, všechny potřebné addony mám stáhlé a European Loco & Asset Pack taky vlastním.

  1. Toto se mi taky stalo a děje se mi to i u některých stanic v KP. Já osobně jsem to vyřešil tak, že jsem si tam v editoru pohrál s neviditelnými nástupištěmi.

   1. Zdravím, je součástí nebo se plánuje odbočka na Loket a přidání celého úseku až po vlakovou stanici Loket předměstí?
    Díky za odpověď

 33. Přeji krásný den. Musím vyjádřit velké poděkování za nádherně udělanou trať autorovi. Jako fíra, který na ni roky jezdil, smekám. Jen mám velký problém se scénáři a nevím si již rady, nevím, co s tím. Kromse toho, že jsou ve scénářích použita i vozidla která nejde nikde sehnat, tak větší problém je, že se mne načte scénář bez vlaku který řídím. Když to chci opravit, tak vlak (např. Excelsior) vůbec není a já ho nemůžu ani označit jako ten, co chci řídit. Může mi někdo prosím pomoct, poradit kde je zakopaný pes? Předem moc děkuji.
  Honza

 34. Děkuji za nádherně vytvořenou trať, je to paráda.Akorát jsem si všiml drobné chybičky,že ve směru na Cheb chybí mezi Novým Sedlem u Lokte a Královským Poříčí kus troleje mezi dvěma sloupy.Nevím,jestli je to jen u mně,nebo u všech,tak to raději píšu.Přesněji je to ve směru na Cheb kus za tunelem.Ještě jednou všem,kdo se na stavbě trati podíleli velké díky.

 35. Stašně moc děkuji za trať 140. Je to nádherná trať. Obdivuji stavitele a modeláře tratí a kolejových vozidel. Teď jen sehnat ruský lůžkový vůz a Expres Calex teda Karlex může vyrazit z Karlových Varů směr Dubina

 36. Ahoj, pěkná trať, projel jsem zatím K.V. Ostrov , bohužel textůry kolejí jsou k nenalezení, tedy přesněji v K.V. hlavní koleje ok ale jakmile přejedu na trať tak chybí textury. Chyba bude asi souboru Networks, složky Track. bin jsou tam celkem 6x 1. správně s koncovkou bin a pak bin.bak 1-4 atd. takže asi v tom bude zádrhel. Bohužel nevím která složka bude správná budu muset testovat.

  1. Track.bin se načte vždy jen jeden s tímto názvem. Ty ostatní s příponou bak vznikly zálohováním a zapomněl jsem je před vydáním vymazat, nemají žádný vliv na chod trati. Pravděpodobně nemáte staženy koleje od Romana.

 37. Ahoj.Urcite to bylo tezki udelat-ja na to nemam-ale mne jako osobne nevim proc-Takze neda se mi nahrat.V sekci drive ji vubec nenactelo a v sekci career ju nacetlo na hlavni obrazovku ale po kliknuti start mi vyhodilo error 8x volby edit nebo exit.Takze jenom pro skouzku jsem klik na edit a pak zase hrat-nekdy to funguje-ale bohuzel ne pro tento pripad.Takze zustalo mi klik na exit a spatky na hlavni obrazovku..Nevim-spis mam jeste asi neco stahnout -nebo jsem neco omylem vymazal driv.nemam poneti o co jde

   1. Stahování na těchto stránkách bohužel funguje jen omezeně. Stažení souboru trvá 4–5 hodin – neexistuje žádný jiný způsob, jak se ke skladbě dostat.
    maximální rychlost stahování je: 55 KB/s

    1. Před chvílí provedeno zkušební stáhnutí a rychlost byla krásných 5,5MB/s. Stáhnuto během pár minut bez cukání.

     1. Dnes ráno šlo všechno hladce. 7,3 MB/s Stahování proběhlo za 2 minuty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..