Lokomotivy řady 770

Lokomotiva řady 771 je dieselelektrická lokomotiva určená pro těžký posun a dopravu těžkých nákladních vlaků.

Původní model z MSTS pochází z dílny Ondry Janiše, jemuž děkuji za svolení k následnému použití, množství dílčích vylepšení a velkou pomoc se sháněním podkladů.

Manuál je přibalen k modelu, silně doporučuji prostudovat před první jízdou, pokud lokomotivu neznáte.

Krátké prezentační video

Edit: Byla doplněna i řada 770

Model lze stáhnout zde: Loko 770_771.zip

Hodně štěstí a mnoho najetých kilometrů přeje Kal000px!

41 komentářů u „Lokomotivy řady 770“

 1. Model luxus! Fakt super, ale ubývají FPS při startu motoru, když lokomotiva stojí, protože kouř jde skrz model dolů, tzn. do kabiny=úbytek snímků…

 2. Model musel zabrat hodne práce a je videt na kvalite, je luxusní, mám problém když zapnu osv. pristrojú FPS mi z cca 50 skočí na 15. Určite palec horú a budu rád když vidáte opravnej patch

 3. Hello

  I have a problem and i think to Loco need more power

  I drive a Train with one Loco 771 and 12 Zancs from Line59 and the maximum speed with full engine power is 33 Km/h ?

  the next thing is i drive with 2 Bmh from RW0381 ( 3DZug) on „Trat 292“ and i cant drive more than 42 Km/h ? please help

  PS Can you make a Video how to drive and start up this Loco in English please ?

  Thanks

 4. Thank you so much for this fantastic Loco Add-On.
  Are there any plans for an English manual? – It would be more than nice.

  1. Otvoríš to a tam bude CDC 771. To otvoríš a tam bude zložka Assets a Manuals. Vzložke MANUALS sú manulály logicky. V zložke Assets, je zložka CS_Addon tú si dáš na plochu. A potom dáš Disk C alebo D alebo E programové súbory 86 Steam steam apss common railworks a hore bude Assets. To otvoríš a to CS_Addon Premiestniš do toho Assets.
   poznámka:
   Kde budeš mať čmeliaka naštartovaného, tak na malom pulte odbrzdi lokomotívnu brzdu, inak ti pôjde iba 28 km/h.

 5. Po vstupu do kabiny je rozpor v pohledech a ovládání. Otočením se na sesli u velkého pultu do polohy pro pohled na prostřední panýlek a po přiblížení vidím přepínač režimů v poloze pro 2čl. Přepínačem jde přepínat. Když se posunu přímo na střed kabiny a otočím se pohledem k témuž panelu, je přepínač v poloze SOLO. Přepnutím do polohy 2čl. začne řvát poruchová houkačka a zmlkne jen vypnutím baterek. Skript ovládání obsahuje spoustu dalších závažných chyb v brzdách, houkačkách i VZ.

 6. Nejde mi dvojčlen, dělám vše dle návodu a ten přepínač začne vždycky vrčet a nejde to… 🙁 Věděl by někdo poradit?

    1. Ale nemyslel… Myslel jsem toho, čí komentář byl smazán… (Jmenoval se „Jáchymovo péro“ a komentář zněl: ,,Dick“…)

  1. Andy, ty jsi debil jako obvykle. Výše jsem napsal jasně, že jsou tam chyby v kabině a součinnosti se skriptem. Oba s Danielem jsme došli v podstatě ke stejnému výsledku.
   Je to opět dodrbané stejně, jako byly dodrbané i obě edice Brejlovců. Inu dnešním mlaďochům prostě chybí potřebná trpělivost a pečlivost. Vše jen ojebat, aby to už už nějak bylo, ale do finálního řádného zpracování to má hodně daleko. Neznalé dětičky tomu ale tleskají.
   Bohužel mají tihle rychlotvůrci daleko do mistrovství kiskiho nebo i JáchyHma.
   A protože neumíš pořádně česky, není ani jasné o kom to vlastně píšeš, že nečetl návod. My ho pročítali oba určitě a nejednou. Bohužel sis ty nebyl schopen přečíst pozorně, co jsem napsal 20.2., nebo jsi tomu jednoduchému textu neporozuměl, což je u týpků tvého ražení příznačné.
   Který kabinový pohled má být ten správný pro aktivaci dvojčlenu? Ten od prvního pultu nebo od druhého pultu nebo od středu kabiny? To se nikde v manuálu nepíše a zde se to ani jako odpověď neobjevilo ani od autora nedotaženého skriptu.

 7. B57 já nejsem debil víš.Tak jsi rozmysli co říkáš.Já zase vím že je na cd 771 jsou nové pohledy z kabiny.

  1. Andy, nevím. Přečti si, mladej, co jsi napsal výše na mou adresu. Dosvědčuje to, že jsi.
   Jinak zase plácáš páté přes deváté. Nové pohledy v kabině neodstraňují chyby, které jsou ve skriptu.
   Předchozí tedy nadále platí v plném rozsahu.

   1. A ještě dodám, aby nedošlo k mýlce. Kritika na nedotaženost samozřejmě nepatří autorovi modelu, kterým je Ondra Janiš a to je „Pan Modelář”, ale na margo toho, kdo zmastil skript a vazby.

  1. Andy, kolikrát tu budeš ještě plácat o těch pohledech, které mám dávno vyzkoušené a výše jsem psal, že to problém neřeši?! Aniž by bylo pohnuto s ovladfačem, je v každém pohledu jinak. Co je na tom k nepochopení?

 8. ahoj mam problem…. nemohu vlozit masinu do TS 2020. po rozbaleni vozim do slozky assets ale ve hre masina vubec neni….. zkusil jsem vse….dekuji za radu a pomoc

   1. Žádné vyskakovaci okno tam nemám….. ted to nechapu uz vůbec…. 380 jsem tam vlozil a funguje….ale z cmelakem si fakt nevim rady….ze se ve vyberu lokomotiv vubec neobjeví

    1. Napisu ti celej muj postup: po stazeni souboru jsem soubor rozbalil na plochu. Slozku assets nakopiroval do assets a manual do manual…… v assets mam ted cz_adons….. kdyz spustim hru…. zadne vyskakovaci okno vyskočí…… a skoci to do nabidky…. pri vyberu lokomotivy cmelaka tam nemam….. ale mam tam jen 380 kterou jsem instaloval drive…….

 9. Já jsem to udělal normálně … Stáhl jsem soubor.. na ploše jsem klikl na rwp soubor pravým, dal jsem 7zip>otevřít.. pak jsem si našel složku s railworks a tam jsem přetáhl celou složku ,,Assets,,.. pak ve hře zaškrtl Jáchym (či jak se to jmenuje) a fungovalo to bez problému 🙂

 10. V případě přenosu zelené na návěstním opakovači by mělo modré světlo zhasnout, u tohoto modelu se tak neděje. Je to chyba nebo jde o záměr a má to nějaké vysvětlení? Díky.

 11. 2 VZ – Návěstní opakovač
  Je to chyba a má to důvod v laxním zpracování skriptu jako u všech ostatních výstupů autora.

 12. Ahoooooj…. u jackey_cz vo videu som počuL, že sa dá zadreť motor. Ako na to?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..