ČD 242 for Scenario Traffic

Níže můžete stahovat Pikkovy plecháče pro Traffic dopravu ve scénářích.
Pikkovi tímto děkuji za poskytnutí modelů a textur pro použití v RailWorks.
Balík obsahuje celkem 10 lokomotiv různých inventárních čísel, včetně dvou WTB rekonstrukcí s IS (Momentálně nastavené na Plzeň hl.n.). Modely jsou laděné dle TrakčníCharakteristiky pro korektní chování při řízení AI scriptem hry, proto není možné použít je jako uživatelem rízenou lokomotivu. Modely jsou opatřené základními zvuky.

Inventární čísla lokomotiv obsažených v balíku:
242 203
242 208
242 215
242 220
242 237
242 239
242 240
242 241
242 272
242 273

Kal000pxovi patří velký dík za úpravy modelů a doplnění normálových textur.
Download tu. (velikost 133 271 218 Bytes)

24 komentářů u „ČD 242 for Scenario Traffic“

 1. Dobrý Den Kiski můžu se zeptat na jaké stránce bude plecháč dostupný ? Jestli to už víte

 2. Dobrý den , Mám takový problém že když jsem si stáhl tuto lokomotivu a pak na TS Když si chci postavit svůj vlak tak já máčknu na tu lokomotivu 242 a mám tam vykričník že s touto lokomotivou nemohu jet

 3. Super, ale nemá někdo bližší informace, kdy by přibližně mohl vyjít ten od Kiskiho (nebo tak nějak)(pracuje ne něm už strašně dlouho a jedinej problém je v tom, že jsem strašně nedočkavej :D)

  1. Ten mám dojem ani nikdy nebude. Klekl mu tenkrát hard disk či co. Nevím asi to zůstane takhle.

   1. Jakub, keď nemáš overené informácie, tak nepíš nezmysly, a radšej sa spýtaj. 242 sa dokončí, keď sa dokončia 15X. Veľa už nechýba, a vyjdu von, len to chce ešte trochu strpenia. Ja nechŕlim modely ako na bežiacom páse. Zaprvé, mám aj skutočný život a zadruhé, ten model ma reprezentuje, tak nech nejak aj vyzerá a funguje, a aspoň približne podľa reálu, nie default.

     1. Co „takže“? Vyšly před hezkými pár týdny.

 4. jak to, že když to chci stáhnout a stáhnu to v jakém webovém prohlížeči to mám stáhnout a když dám svůj prohlížeč (Microsoft Edge) Tak se mi to po půl hodině načte jako blá stránka tak proč dáváš nefunkční odkaz? 🙁

  1. Nevím jak ostatním, ale mě se to stáhlo přes Chrome úplně bez problémů. Odkaz je plně funkční. Stahoval jsem to asi do čtyř počítačů a problém nebyl.

  2. V Edge se mi stáhl soubor s koncovkou .htm, asi to Edge špatně vyhodnotí. Ale stáhlo se to korektně a přejmenovat soubor je maličkost.

   Ale nedá mi to – to se opravdu dnes už nedá psát tak, aby to ostatní pochopili a nemuseli to luštit?!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..