Aktualizace trati 292

Po delším čase je zde aktualizace trati 292: Hanušovice – Jeseník, nyní postavenou z Hanušovic na až donedávna nejvýše položenou rychlíkovou zastávku Ramzová. Je doplněno velké množství detailů v okolí trati, opravena jsou nefunkční a špatně natočená návěstidla. V některých kratších úsecích byla také obměněna krajina na nový, lepší způsob. Nově je také v balíku přibaleno i pár standartních scénářů a dokonce i funkční quick drive scénář. V blízké době budou doplněny i zatím chybějící originální budovy. Pro případné připomínky ještě doplním, že stav trati by měl odpovídat roku 2008, tedy ještě před rekonstrukcí úseku Branná-Ostružná.

Aktualizace:

 1. Stáhnout trať ve formátu zip 18MB
 2. Stáhnout objekty ve formátu zip 235MB
 3. Sloupy VVN z Railsim.de

Sešitové jízdní řády k aktivitám najdete zde

Pro správnou funkci je třeba smazat složku s původní verzí trati! (RailWorks\Content\Routes\74fa42a9-9bf1-43b1-b649-a1284dced266)

 • Download trati pro nové hráče zde
 • Pro „hodné lidi“ z mafiánských webů (například OFP…) ještě doplním, že je přísně zakázáno uploadovat soubory nebo jejich části na ostatní internetové stránky. V jiném případě by byla tato aktualizace i aktualizací poslední.

Autor: zdenekpetrzd

Stavím trať... Neptejte se kdy to bude, protože to já sám nevím...

21 komentářů na „Aktualizace trati 292“

  1. Textury terénu jsou prakticky stejné jako u Hekla na ŽSR 170, jen jsou vyexportovány zvlášť pro tuto trať. 🙂

 1. Ahoj,
  tvoje tvorba se mi opravdu líbí 🙂 a trať mi vždy fungovala. Ale po poslední aktualizaci mi nefunguje správně. Vše jsem udělal podle postupu, ale přesto mi nefunguje, (objekty mi levitují ve vzduchu, ve stanicích mi na kusých kolejích chybí koleje), a ztratily se mi objekty, které jsem tam předtím měl, ( výstražníky na přejezdech a koleje) 🙁 . Opravdu nevím co s tím. A také mi špatně fungují textury vody. Někde jsem četl, že je na to potřeba mít trať Hamburg – Hannover? A samozřejmě jsem stáhl přiložený balík s objekty.
  Děkuji za radu 🙂

  1. Ahoj, chyba bude pravděpodobně v instalaci. Zkus znovu smazat složku s tratí i objekty (nebo spíš hlavně objekty) a nakopírovat je tam znovu. Pokud nepomůže, tak zkus ověřit intergritu hry ve steamu. Trať HH s tímhle nemá co dočinění, z ní jsou použity hlavně průmyslové objekty. 🙂

 2. Ahoj. Chci se zeptat jestli nevíš z jakého důvodu mi všechny návěstidla kromě předzvěstí a trpaslíků ukazují stůj (červenou) pokud se dají nějak nastavit tak jak. Díky

  1. Ahoj,
   v plánu určitě je, ale nejdřív o prázdninách. Poslední dobou totiž nějak nestíhám a RW jsem nezapnul už 2 měsíce. Nicméně mi to už celkem dost chybí, takže se není o co bát. 😀

 3. Je to nádhera, ale chybí mi tam traťová pravidla a pár objektů a to jsem nad tím strávil včera půl dne a dnešní dopoledne:
  Assets\Roman72\SZDC\RailNetwork\Track\Track Rules\SZDC_r150m_40kmh.bin a další, myslím že to končí 70kmh
  Assets\radiomaster\objekt\scenery\clutter\kolodec.bin
  Assets\radiomaster\objekt\scenery\clutter\stalker_gaz_pechka.bin
  Assets\RailroadSim\People\Scenery\Characters\Lesya\UA_Lesya_walk.bin
  Assets\SAD\GermanLocal\addon1\tree_pine_near_4.bin
  Assets\SAD\GermanLocal\addon1\traffic_sign_street_Fubgangeruberweg.bin
  Assets\Zdenda\Budovy\Scenery\Buildings\292_PsiBouda2.bin
  Assets\radiomaster\objekt\prom\st_prom_06.bin
  Assets\radiomaster\objekt\scenery\light\svetilnik_02.bin
  Assets\radiomaster\objekt\scenery\bild\sarai_05.bin
  Assets\Schienenbus\Clutter\SBS_Spotlight_orange.bin
  Assets\radiomaster\objekt\prom\st_prom_04.bin
  Assets\CS_addon\Hekl\Stromy\Strom8Ker2_gedreht.bin
  Assets\CZ_objects\CD_Addon\Railnetwork\LevelCrossings\Static\CZ_Navestni_deska240_BZ.bin
  Assets\RSItalia\Addon\Particles\ITA_ScaricoDiesel02.bin
  Assets\CZ_objects\CD_Addon\Railnetwork\LevelCrossings\Static\CZ_Navestni_deska080.bin
  Assets\CZ_objects\CD_Addon\Railnetwork\LevelCrossings\Static\CZ_Navestni_deska160.bin
  Assets\radiomaster\objekt\scenery\vegetation\procedural_01.bin
  Assets\SAD\Scenarios\scenery\ground_mud.bin
  Assets\SAD2011\addon3\RailVehicles\Liebherr900\objects\liebherr900_working_anim.bin
  Assets\radiomaster\objekt\scenery\vegetation\bereza_01.bin
  add….
  A to jsem k tomu musel vypitvat půlku tratě Hamburg Hannover, protože ta je ve hře v original archivu Hamburgassets.ap, takže mapa ji jednoduše „nevidí“.
  U ostatních tratí z této stránky nemluvě, tam mi lezou ven 1-2 MB textové seznamy co všechno tam není, to tahle trať je proti nim, i proti jiným českým tratím v tomhle ještě hvězda.
  Tohle je cesta do pekel, tratě pak fungují 100% jen ve hře u autorů nikde jinde ne, alespoň sem dát odkazy kde to všechno je, u českých autorů se domluvit a přibalit k trati.

 4. Great work!!! This route is awesome!!! But I miss semaphores and I can’t find them anywhere 🙁
  Help!!!!

  1. Ahoj, ano je. Jen na to bohužel aktuálně není čas, protože se zabývám trošku odlišnou tvorbou pro RW, a to sice stavbou pultu a později i kabiny lokomotivy řady 362/363, pro naši školu VDA Česká Třebová. Dělám tam veškeré programování a elektroniku, takže to zabere ohromné množství času nejen ve škole, ale i doma. Pokud si dokážeš přestavit, jak je taková kabina rosáhlá a jak zdlouhavé je zapojení každé blbůstky, tak ti asi už nemusím říkat, že to není na pár týdnů. A to i přes to, že na zapojování kabelů, rajčáků atd pracuje dalších 8 lidí. 😀
   O prázdninách bych se ke stavbě rád vrátil, uvidím kolik toho stihnu do konce školního roku a jestli si budu brát na zapojování něco i domů. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.