Druhá verze trati 292 uvolněna ke stažení!

Po asi 500 hodinách tvorby byla uvolněna ke stažení druhá verze této trati. V této verzi najdete dokončený úsek mezi Hanušovicemi a Ramzovou, což je asi 21km, nebo také téměř 40 minut jízdy. Od stanice Branná je použit jiný, lepší styl stavby na který bude celá trať postupně přestavěna. Dále později budou doplněny originální modely, především staničních budov a průběžně budou doplňovány také scénáře. Zatím si trať můžete projet v quick drive módu a pár standartních scénářích. V trati se snažím napodobit období kolem roku 2008, což byla éra Bert 749, Dunihlavů 831, ale i pomalu nastupujicích Brejlovců 754 a rakví 843.

Download:

Všem virtuálním i reálným strojvedoucím přeji mnoho štastně najetých kilometrů bez nehod! 🙂

Je přísně zakázáno šířit balíky, či jakékoli jejich části mimo tento server! Případné vyjímky musí být povoleny autorem objektu. Stejně tak je zakázáno i umisťování linků přímo na stažení souboru, a to bez vyjímek. Všechny linky musí být uvedeny na tuto stránku! V případě porušení těchto podmínek budou okamžitě zastaveny všechny práce a soubory ihned odstraněny ze serveru!

Autor: zdenekpetrzd

Stavím trať... Neptejte se kdy to bude, protože to já sám nevím...

3 komentáře na „Druhá verze trati 292 uvolněna ke stažení!“

  1. ahoj prosim ta, na tvojej trati 292, mi neukazuje kolaje ani mosty levituju mi neiktore stanice a chyba tertex vopred dakujem inak trat vyzera dost cool 🙂

    prajem pekny den.

    1. mám stejný problém, je to tím že máš steam a train simulator 2018 ve systémpbé složce. Takže si přeinstaluj simulátor a steam do nesystémové složky.

      Přeji pěkný den.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.